O FIRMIE

Kilka słów o nas

Jesteśmy młodym zespołem, ambitnych i entuzjastycznych ludzi, pełnych pasji do swojej pracy. Wiedza techniczna jaką posiadamy pozwala nam zmierzyć sie z najbardziej wymagającymi projektami. Zlecone projekty rezlizujemy na najwyższym poziomie co potwierdzają nasi dotychczasowi klienci. Firma dzięki przynależności do grupy kapitałowej jednego z liderów w branży HVAC w Polsce – firmy Iglotech, posiada szerokie zaplecze materiałowe I produkcyjne, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawnie realizować inwestycje na najkorzystniejszych dla klienta warunkach.

Świadczymy usługi w zakresie doboru, montażu i serwisu instalacji z obszaru klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła oraz systemów sterowania inteligentnych budynków FIBARO. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami jak i klientami indywidualnymi.. Realizujemy kontrakty w dużych zakładach przemysłowych, oraz inwestycje w sektorze publicznym.

Podążamy za trendami i aktualnościami z dziedziny klimatyzacji i wentylacji oraz nieustannie doskonalimy swój warsztat, co przekłada się na innowacyjność i rozwój marki. Ponadto, partnerska współpraca jest jednym z fundamentów naszego przedsiębiorstwa, a jakość świadczonych usług jest priorytetem dla satysfakcji naszych odbiorców.